Hotele z Polski w ofercie Voyage Privé

archiwum Voyage Prive

W ofercie Voyage Privé, największego w Europie internetowego klubu podróży, pojawiają się kolejne hotele z Polski. W ostatnim kwartale ich liczba wzrosła o ponad 100 proc.

Voyage Privé oferuje klubowiczom dostęp do wyselekcjonowanych 4 i 5-gwiazdkowych hoteli, które świadczą usługi najwyższej jakości. W wysyłanym dwa razy w tygodniu polskim newsletterze większość propozycji stanowią hotele zagraniczne, systematycznie jednak wzrasta liczba obiektów z Polski.

Specyfika oferty dostępnej w klubie Voyage Privé zakłada, że prezentowane są tylko te hotele, które spełniają najwyższe wymagania co do jakości i standardu. Do tej pory były to głównie obiekty w dużych miastach, jednak coraz częściej pojawiają się także inne lokalizacje.

Jakub Puchałka, dyrektor zarządzający Voyage Privé Polska, powiedział: „Celem jest zaproponowanie klientom szerszej palety ekskluzywnych usług. W naszym portfolio jest coraz więcej atrakcyjnych obiektów w Polsce. Chcemy proponować hotele w różnych miastach i regionach, dywersyfikujemy nasze propozycje pod względem lokalizacji oraz charakteru oferty. Zależy nam, aby zarówno klient poszukujący miejskiego wyjazdu, jak i zainteresowany wypoczynkiem bliżej natury znalazł ciekawą ofertę. Przybywa obiektów z bogatym pakietem spa i ukierunkowanych na klientów, którzy chcą wypoczywać aktywnie.”

W polskiej ofercie klubu znajdują się hotele sieciowe zlokalizowane w centrach dużych miast, jak np. Westin w Warszawie, Sheraton w Warszawie i Poznaniu czy eleganckie aparthotele i obiekty mieszczące się w zabytkowych dworach i pałacach. Przykładami mogą być Quadrille Conference & Spa w Gdyni, Platinum Palace Hotel we Wrocławiu czy Yarden Aparthotel w Krakowie. Polskiego klienta interesuje również możliwość wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. W tym obszarze Voyage Privé współpracuje m.in. z podwarszawskim Hotelem BoniFaCio Spa & Sport Resort, Talaria Ladies Spa w Trojanowie, luksusowym hotelem nadmorskim Havet Hotel Resort & Spa, a także położonym wśród lasów i jezior hotelem Aubrecht Country Spa Resort na Kaszubach.

Niektóre z ofert polskich hoteli pojawiają się także na zagranicznych stronach Voyage Privé. Obecnie są to przede wszystkim obiekty znajdujące się w miastach, do których są bezpośrednie połączenia lotnicze. Przykładem udanego debiutu na rynku francuskim, hiszpańskim i brytyjskim jest wrocławski Platinum Palace, butikowy hotel urządzony w XIX-wiecznej zabytkowej posiadłości.

Marzena Celej, dyrektor hotelu, skomentowała: „Jestem zadowolona ze współpracy z Voyage Privé i nie kryję zaskoczenia, że pierwsza emisja oferty okazała się tak udana. Mamy szansę skutecznie docierać do indywidualnych klientów, którzy szukają wyjątkowych miejsc. Dzięki temu, że nasza oferta znalazła się w zagranicznych newsletterach zyskaliśmy rezerwacje z rynków, na których do tej pory nie działaliśmy i dodatkowo w segmencie, który staramy się pozyskać. Szykujemy się do kolejnej prezentacji naszej oferty za granicą. Zdajemy sobie też sprawę, że zadowolenie klientów pozwoli poprzez rekomendację przyciągnąć następnych. Na naszym przykładzie widać, że nawet nieduży obiekt, którego usługi są na najwyższym poziomie, może konkurować z najlepszymi hotelami sieciowymi.”