Konferencja Turysta 2023 już 26 października w Poznaniu

W niespełna dwa tygodnie od uruchomienia zapisów, po brzegi wypełniła się lista uczestników kolejnej edycji konferencji Turysta 2023, która już 26 października odbędzie się w Poznaniu. Czeka na nas siedem energicznych, inspirujących wystąpień w wykonaniu profesjonalistów-praktyków branży turystycznej.
Wielkopolska Organizacja Turystyczna w zaledwie trzy lata zbudowała markę najlepszego eventu branżowego w wielkopolskiej turystyce. Merytoryczne bogactwo eventu tworzą rokrocznie skrupulatnie dobierani prelegenci – specjaliści z różnych zakątków turystycznego sektora, którzy przedstawiają zmieniające się trendy w rozwoju turystyki na kolejny rok. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień odkrywamy sylwetkę współczesnego turysty poznając jego oczekiwania i schematy zachowań. Ta wiedza ma pomóc gestorom obiektów hotelowych i gastronomicznych, pracownikom samorządowym, zarządcom atrakcji turystycznych, jak również muzealnikom w stworzeniu atrakcyjnej, aktualnej oferty turystycznej. Konferencja Turysta 2023 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego regionu.
Na scenie pojawi się m.in. prezes zarządu Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc Best Place – Adam Mikołajczyk, Violetta Hamerska – ekspertka i konsultantka Guest & Employee Experience czy Magdalena Tomaszewska-Bolałek, która jest specjalistką turystyki i dyplomacji kulinarnej.
Tegoroczna edycja konferencji zostanie zorganizowana w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach hotelu Novotel Poznań Centrum, zlokalizowanego w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i kilkaset metrów od Starego Miasta.
Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – zarezerwowane są już wszystkie bilety. Konferencja będzie transmitowana również online na facebooku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. Wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy.
Najnowsze informacje o przebiegu wydarzenia znaleźć można na stronie konferencjaturystyczna.pl.
POWIĄZANE WPISY
19 grudnia 2025
2. edycja Dolnośląskiego Forum Turystyki Zrównoważonej: dziedzictwo i tożsamość regionu w centrum uwagi
Blisko 100 uczestników spotkało się 15 grudnia w Świeradowie Zdroju podczas 2. edycji…
0 Komentarzy5 Minuty
19 grudnia 2025
Stworzono cyfrowe archiwum polskiej turystyki. Instytut Turystyki udostępnia 80 tys. zdigitalizowanych materiałów
Stowarzyszenie na Rzecz Badania, Rozwoju i Promocji Turystyki wraz z Instytutem Turystyki…
0 Komentarzy1 Minuty
19 grudnia 2025
Voucher na prywatne lekcje tańca z gwiazdami TVN na licytacji charytatywnej Gali Waszej Turystyki 2026
Podczas kolejnej edycji Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 9 stycznia 2026 roku,…
0 Komentarzy1 Minuty
19 grudnia 2025
CzechTourism Polska: Polacy coraz chętniej odwiedzają Czechy. Liczba pobytów wzrosła o 14,9 proc.
Rok 2025 przynosi zwiększoną aktywność polskich turystów w Czechach. Po trzech kwartałach…
0 Komentarzy2 Minuty
19 grudnia 2025
Mazury Zachodnie zimą – spokojna alternatywa dla zatłoczonych górskich kurortów
Mazury Zachodnie kojarzone są przede wszystkim z letnim wypoczynkiem nad jeziorami. Zimą…
0 Komentarzy4 Minuty
18 grudnia 2025
Costa Cruises stawia na partnerów. Polskie biura podróży wśród nagrodzonych
Costa Cruises zorganizowała dwa wydarzenia skierowane do partnerów i przedstawicieli…
0 Komentarzy2 Minuty
18 grudnia 2025
Turystyka bliska naturze. Lubuskie pasieki otwierają się na turystów
Turystyka ewoluuje w kierunku doświadczeń bliższych naturze i lokalnym tradycjom. Jednym…
0 Komentarzy4 Minuty
18 grudnia 2025
GTS Poland uruchamia nowe zimowe połączenie z Warszawy do Monastyru
GTS Poland poszerza ofertę czarterów do Tunezji i od 25 grudnia 2025 roku uruchamia nowe…
0 Komentarzy2 Minuty
18 grudnia 2025
Egzotyczny obraz Zosi Markowskiej na licytacji charytatywnej Gali Waszej Turystyki 2026
Podczas kolejnej edycji Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 9 stycznia 2026 roku,…
0 Komentarzy1 Minuty










