Ruszyła przedsprzedaż skipassów Gopass. Tańsze karnety, nowe atrakcje i cashback dla narciarzy

Gopass, fot. Jakub Vojtek
Gopass, fot. Jakub Vojtek

Ruszyła przedsprzedaż dziennych skipassów za pośrednictwem platformy Gopass. Wczesny zakup karnetów daje możliwość uzyskania korzystniejszych cen w ośrodkach narciarskich w Polsce, Czechach, Słowacji i Austrii. Gopass wprowadził też „sezonówki” z elastycznym rozliczaniem – za dni, w których nie korzystamy z karnetu, dostaniemy zwrot w walucie lojalnościowej goX. Jest ona częścią nowego programu cashback, który pozwala na tańszy zakup usług i produktów w ośrodkach partnerskich.

Jednodniowe skipassy kosztują od 24 do 40 euro, w zależności od ośrodka. W Tatrach Wysokich ceny zaczynają się od 24 euro, w Szczyrku od 85 zł, a w czeskim Szpindlerowym Młynie karnet kosztuje 790 czeskich koron. Ceny w Austrii startują od 27 euro. Wcześniejszy zakup oznacza niższą cenę, a rezerwacje można robić na konkretne daty.

Dostępne są także cztery typy sezonówek: gopass ski sezonówka(629 euro); gopass ski sezonówka z kontem od 365.bank (tylko dla obywateli Słowacji – 489 euro); gopass ski flexi sezonówka (659 euro) oraz gopass ski sezonówka + fast pass (1059 euro). Karnety umożliwiają jazdę w 10 ośrodkach w czterech krajach z dodatkowymi korzyściami, takimi jak m.in. wieczorne jazdy za darmo w wybranych ośrodkach i cashback 15 proc. na ubrania i usługi. Oferta w przedsprzedaży dostępna jest do 30 listopada 2024.

„Narciarze z naszych ośrodków wiedzą, że początek przedsprzedaży to najlepszy moment na wybór karnetów w najlepszych cenach. Sprzedaż po elastycznych cenach, którą wprowadziliśmy na przykładzie pierwszych ośrodków w 2018 roku, stopniowo trafia także do innych ośrodków i krajów, co potwierdza, że obraliśmy właściwą drogę. Na nowy sezon przygotowaliśmy dla naszych gości kolejne świetne nowości w postaci Gopass Ski Flexi Sezonówki oraz cashbacku Gopass z własną walutą goX, dzięki czemu nasi klienci będą mogli zaoszczędzić jeszcze więcej przy zakupie produktów i usług” – powiedział Igor Rattaj, prezes zarządu TMR, a.s.

Każdy z ośrodków przygotował także sezonowe atrakcje i udogodnienia. Na Słowacji w Jasnej powstaje najdłuższy oświetlony stok do nocnej jazdy na nartach w Europie Środkowej o długości 2,7 km. Zwiększono również bezpieczeństwo na stokach przez lepsze oznakowanie i nowe kamery.

W Tatrach Wysokich, m.in. w Tatrzańskiej Łomnicy modernizuje się infrastrukturę naśnieżania, a nad Jeziorem Szczyrbskim powstała wieża widokowa Tatras Tower. W Szpindlerowym Młynie w Czechach narciarze mogą liczyć na nowe trasy i system naśnieżania. W Szczyrku, na miłośników gór czeka centrum skiturowe, bezpłatny skibus oraz nowość – wspólne skipassy z innymi ośrodkami na jazdy nocne.